O nas

       Jesteśmy fizjoterapeutkami które od ponad 20 lat pracują zawodowo z dziećmi od okresu niemowlęctwa po młodzież. Pracujemy z dziećmi z zaburzeniami narządu ruchu, problemami neurologicznymi, ortopedycznymi (wady postawy) oraz zaburzeniami integracji sensorycznej.

       Doskonale wiemy, że potrzeba ruchu jest jedną z podstawowych potrzeb dziecka. Ta naturalna potrzeba jest dziś często ograniczana przez warunki w jakich przyszło żyć naszym dzieciom.
Dzieci mają coraz mniej okazji do nieskrępowanej ruchowej zabawy.

       W szczególności zajmujemy się wadami postawy. Wiele z tych schorzeń to niestety efekt małej ilości ruchu, wymuszonych pozycji ciała w szkole, oraz biernego spędzania czasu w domu.

 

%naklejki na podłogę dla dzieci%

       Wychodząc naprzeciw potrzebom ruchowym dzieci stworzyłyśmy projekty gier i zabaw podłogowych w formie naklejek na podłogę i mat podłogowych, które maksymalnie wykorzystują przestrzeń jaką posiadamy w szkołach, przedszkolach i innych miejscach w których dzieci zmuszone są przebywać przez dłuższy czas. Do każdego zestawu dołączamy instrukcję i propozycję naklejenia oraz podpowiemy jak wykorzystać je w zabawie, tak by przy okazji ćwiczyć koordynację, równowagę, zręczność, orientację w przestrzeni, silę kończyn oraz wspierać integrację sensoryczną dzieci.

%naklejki na podłogę dla dzieci%

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, mamy nadzieję, że produkty w których powstanie włożyłyśmy całe serce i doświadczenie zawodowe spełnią wasze oczekiwania i dadzą dzieciom dużo radości.
Anna Holewa-Cosar
Joanna Mikitin

 

Co nas wyróżnia

W naszych projektach postarałyśmy się zawrzeć naszą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, tak aby naklejki były nie tylko ładne ale i spełniały również funkcję terapeutyczną. Zostały zaprojektowane tak, aby pobudzić różne zmysły jednocześnie oraz wspierać harmonijny rozwój psychomotoryczny oraz integrację sensoryczną dzieci, zgodnie z wiedzą na temat neurobiologii mózgu, we współpracy z terapeutami integracji sensorycznej.

 

Nasza misja

Naszym marzeniem jest aby każde dziecko w Polsce miało możliwość aktywnego spędzania szkolnej przerwy, by mogły realizować swoja potrzebę ruchu i zabawy. Chcielibyśmy zaangażować do tego nauczycieli, rodziców i instytucje oświatowe, tak by pokazali dzieciom, że w szkole można się ruszać nie tylko na lekcjach W-F-u.

 

Zastosowanie

Do zastosowania wszędzie tam gdzie przebywają dzieci. W szkołach, przedszkolach, bawialniach, ośrodkach rehabilitacji, salach SI, gabinetach, poczekalniach.