O nas
Jesteśmy fizjoterapeutkami które od ponad 20 lat pracują zawodowo z dziećmi od okresu niemowlęctwa po młodzież.

W szczególności zajmujemy się wadami postawy. Wiele z tych schorzeń to niestety efekt małej ilości ruchu, wymuszonych pozycji ciała w szkole, oraz biernego spędzania czasu w domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom ruchowym dzieci stworzyłyśmy projekty gier i zabaw podłogowych które maksymalnie wykorzystują przestrzeń jaką posiadamy w szkołach, przedszkolach i innych miejscach w których dzieci zmuszone są przebywać przez dłuższy czas. Stworzyłyśmy również szczegółowe wskazówki jak rozmieścić te naklejki by kreatywnie wykorzystać ich potencjał z pożytkiem dla dzieci.

%naklejki na podłogę dla dzieci%

 

Co nas wyróżnia

W naszych projektach postarałyśmy się zawrzeć naszą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, tak aby naklejki były nie tylko ładne ale i spełniały również funkcję terapeutyczną.

Zostały zaprojektowane tak, aby pobudzić różne zmysły jednocześnie oraz wspierać harmonijny rozwój psychomotoryczny oraz integrację sensoryczną dzieci, zgodnie z wiedzą na temat neurobiologii mózgu, we współpracy z terapeutami integracji sensorycznej.

 

Nasza misja

Naszym marzeniem jest aby każde dziecko w Polsce miało możliwość aktywnego spędzania szkolnej przerwy, by mogły realizować swoja potrzebę ruchu i zabawy. Chcielibyśmy zaangażować do tego nauczycieli, rodziców i instytucje oświatowe, tak by pokazali dzieciom, że w szkole można się ruszać nie tylko na lekcjach W-F-u.

 

Zastosowanie

Do zastosowania wszędzie tam gdzie przebywają dzieci. W szkołach, przedszkolach, bawialniach, ośrodkach rehabilitacji, salach SI, gabinetach, poczekalniach.