Dlaczego warto kupić u nas?

       Wszystkie wzory naklejek i mat są efektem naszych doświadczeń w pracy fizjoterapeuty dziecięcego. Są dobrze przemyślane pod kątem ich wpływu na motorykę i percepcję dzieci.

       Projektując wzory naszych produktów korzystałyśmy nie tylko z naszych własnych doświadczeń ale również z wiedzy innych terapeutów, w szczególności terapeutów integracji sensorycznej (SI), logopedów, pedagogów specjalnych.

 

Starałyśmy się tak skomponować nasze zestawy aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń podłogi do różnorodnych form aktywności ruchowej. Zanim trafiły one do sprzedaży zostały przetestowane przez naszych pacjentów. W sposób praktyczny zweryfikowałyśmy ich użyteczność i trwałość, tak aby w Wasze ręce trafił produkt nie tylko ładny i estetyczny ale też maksymalnie funkcjonalny.

        Zadbałyśmy o to, aby naklejki i maty podobały się przede wszystkim dzieciom tak aby chętnie i spontanicznie inicjowały swą aktywność fizyczną bez dodatkowej zachęty ze strony dorosłych.

 

Dołożyłyśmy wszelkich starań aby nasze produkty były wysokiej jakości oraz trwałe.

Mamy nadzieję, że produkty w których postanie włożyłyśmy całe serce i doświadczenie zawodowe spełnią Wasze oczekiwania i dadzą dzieciom dużo radości.

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów

Jeśli zdarzy się że któraś pojedyncza naklejka ulegnie uszkodzeniu lub też będziesz chciał wymienić, odświeżyć część zestawu, który wcześniej zakupiłeś, możemy wydrukować interesujące Cię elementy w korzystnej cenie. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Kupując nasze produkty możesz mieć pewność, że będziesz mógł długo się nimi cieszyć.

Zamawiając w naszym sklepie możesz zawsze liczyć na nasze fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich dla Ciebie produktów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości chętnie pomożemy Ci je rozwiązać.